קורסים וסדנאות

במרחב המשותף שלנו מתקיימים סדנאות,קורסים ואירועים פרטיים, שמבוססים על תרפיית תדרים ועל מגוון שיטות טיפול בתדרים, המשלבות בין פסיכותרפיה גופנית, מגע רגשי וצלילים. 

הפעילויות שלנו

במרחב המשותף מתקיימים סדנאות,קורסים ואירועים פרטיים.  המרחב הנו חלל מרווח, נקי ונעים, שעוצב והותאם בדיוק לסדנאות אינטימיות בתחום של תרפיית תדרים. כלל הקורסים והסדנאות מבוססים על תרפיית תדרים ומשלבים בין תחומים שונים וביניהם צלילים מרפאים,מדיטציה, דימון מודרך,תנועה, התפתחות ותודעה.

יתרונות בטיפול בתדרים

תרפיית תדרים היא תחום חדשני ברפואה האלטרנטיבית, שהוכח מחקרית ככלי טיפול אפקטיבי המסייע לקשת רחבה של בעיות פיזיות ונפשיות. הקורסים, הסדנאות וההרצאות במרכז יאפשרו למשתתפים לקחת פסק זמן מהשגרה ולזכות בהזדמנות חד פעמית של חשיפה אל עולם התדרים בדרך חווייתית, נעימה ומהנה.

למי זה מתאים?

הקורסים והסדנאות שלנו מתאימות למי שרוצה לשפר את ההרגשה הפיזית והנפשית שלו, לשחרר מחסומים ולעודד זרימה טובה ועקבית יותר של אנרגיה. מטרת הפעילויות היא להנגיש את עולם התדרים לכל מי שרוצה לטעום מהחוויה העוצמתית הזו – לחזור לראשוניות של הגוף, להתקרב למהות הפנימית שלו ולשפר משמעותית את איכות חייו, הן ברמה הרגשית והן ברמה הגשמית.

זוגיות בעידן החדש

נשמע מעניין!

אני רוצה להשתתף בסדנה הקרובה

לוח ארועים

סוג הפעילות תמצית המפגש זמן תאריכים ושעות פרטים והרשמה
קורס צלילים ותדרים קורס למידה איך לשלב בטיפולים/בשיעורים צלילים ותדרים הקורס מיועד ל: מטפלים מהתחומים השונים, מורים בתחום היוגה,אנשי חינוך, מיינדפולנס,מעסים,נטורופתים ולמי שהיה רוצה ללמוד את התחום ככלי לשימוש עצמי. מור ואביה בוגרות מסלול פסיכותרפיה גופנית בעלות תעודה מטעם EABP | European Association for Body Psychotherapy מטפלות בפסיכותרפיה דרך תרפיית תדרים והמקימות של מרכז אלפא 5 מפגשים בימי שני החל מה-9.3.20 שעות הקורס - 9:00-12:00 למידע נוסף
"החופש להיות" מצבי רוח משתלטים עלינו, נטיות והרגלים חוזרים על עצמם, אירועים בהיסטוריה משאירים בתוכנו פצעים, שדים פנימיים מתקיפים אותנו, חוסר איזון, מחלות, כאבים וסימפטומים מלווים אותנו... ואפשר לרפא את עצמנו. לחקור, להביא תשומת לב, להקשיב, להתבונן, לנשום, לעשות מקום בתוכנו, לגעת, להרפות, לנוע., להתכוון, להתמסר, לאזן ולרפא. מרצה אורח- שמואל שלם, מטפל ומרצה בשיטת גרינברג כעשרים שנה ומלווה תהליכי התפתחות וריפוי עצמי, עם ניסיון רב וידע רחב בוויפאסנה, יוגה, דמיון מודרך, פרחי בך, תנועה, אדוויטה ויוגה נידרה. 8 מפגשים בימי שישי החל מה- 13.3.20 שעות הקורס 9:00-12:00 למידע נוסף
זוגיות בעידן החדש כמו כל דבר בעידן ובזמן הזה גם הזוגיות שלנו משתנה. התחושה שקשה לשמור על הזוגיות, שקשה למצוא אותה, שכל כך הרבה אנשים מרגישים לבד. אז איך מוצאים זוגיות? איך מסיימים קשרים שלא נכונים לנו ? איך מתקשרים עם הילד הפנימי שלי ושל בן זוגי? האם יש לי זוגיות עם עצמי? איך מסיימים קארמה זוגית שלא מתאימה לי יותר? מרצה אורחת- אריאן נוי גדות פסיכותרפיסטית גופנית מטפלת ומרצה. מתקשרת,חוקרת בטן,מנחת סדנאות ואמא ל 3 ילדים. 4 מפגשים בימי שלישי החל מה- 3.3.20 שעות הסדנה 19:00-21:00 למידע נוסף
"קול הגוף" - סדנה המשלבת נגינה בלייב ותנועה מודעת "קול הגוף" היא סדנה המשלבת בין צלילים ותנועה. תנועה מודעת היא ההרפיה, החיבור והזרימה שקיימים באופן טבעי בתוכנו. דרך הצליל והתדר נפתחות בגוף חסימות ועכבות ומתמלאות ברכות ולמידה. אלו מרווחות לנו את התחושה המנטלית הנפשית והפיזית, ממקסמות את החוויה ומאפשרות לנו פשוט להיות. מנחה אורחת- ליחן רצון, בוגרת מסלול תואר ראשון להוראת תיאטרון מחול בסמינר הקיבוצים. בעשור האחרון ליחן מלמדת מחול ותיאטרון, מורה לאפרו דאנס, מנחה בשיטת לילה "מודעות - על" ומעבירה סנדאות דמיון מודרך, אימפרוביזציה ומדיטציה. "תנועה עבורי מהווה קשר ישיר להתרוממות נפש - אני זזה, אני מרגישה הקלה" בכל יום שני בין השעות 19:30-21:00 עלות הסדנה 150 ש"ח למידע נוסף
"מהצלילים אל השקט" סדנת תדרים מרפאים וחיבור לגוף נפש. הסדנה מאפשרת למשתתפים לקחת פסק זמן מהשגרה ולזכות בהזדמנות חד פעמית של חשיפה אל עולם התדרים בדרך חווייתית, נעימה ומהנה . מוזמנים להצטרף אלינו למסע מדיטטיבי של צלילים ותדרים, מפגש חוויתי ומסקרן עם עולם התדרים, הגוף, הנפש והתודעה . מור ואביה בוגרות מסלול פסיכותרפיה גופנית בעלות תעודה מטעם EABP | European Association for Body Psychotherapy מטפלות בפסיכותרפיה דרך תרפיית תדרים והמקימות של מרכז אלפא בכל יום רביעי בין השעות 20:00-21:30 עלות הסדנה 150 ש"ח למידע נוסף

שימו לב: בכל חודש נעדכן אודות תאריכים, שעות פעילות ועלויות לכל אחת מהסדנאות והקורסים. ההרשמה לסדנאות והקורסים השונים מראש בטלפון.

אורח חיים בריא ומודע

החשיבות של אורח חיים בריא ומודע

המשמעות של אורח חיים בריא היא אפשרות להתבונן בפרטים הקטנים, לחקור ולהקשיב לקול הפנימי שלנו, לגלות מי אנחנו, באמת וללא מסכות והכי חשוב – להתקרב לאותו גבר / אישה שאנו מגלים מבעד לחומות.

קרא עוד »
אימהות בחופשת לידה

סאונד הילינג לאימהות בחופשת לידה

מפגשי הסאונד הילינג מתאימים לאימהות בחופשת לידה (וגם לאבות), שרוצות להגיע יחד עם התינוק לחוויית צלילים ותדרים מדיטטיבית, מרגיעה ומקרבת. בין אם רק עכשיו הפכת לאמא ובין אם יש לך כבר ילדים, החוויה הזו יכולה להתאים לך ולפתוח עבורך צוהר לעולם מוזיקלי מרפא וייחודי.

קרא עוד »
בעיות בזיכרון

התמודדות עם בעיות בזיכרון

טיפול בתדרים הוכח ככלי שיקומי יעיל לבעיות זיכרון. כוחה של המוסיקה הוא רב וביכולתה לשבור מחסומים, לעורר רגשות, להעלות זיכרונות ולחדד את הזיכרון לטווח הקצר.

קרא עוד »
© כל הזכויות שמורות אלפא