סדנאות והרצאות

במרחב המשותף שלנו מתקיימים חוגים, סדנאות והרצאות, שמבוססים על תרפיית תדרים ועל מגוון שיטות טיפול בתדרים, המשלבות בין פסיכותרפיה גופנית, מגע רגשי וצלילים. 

איזה פעילויות יש?

במרחב המשותף מתקיימים חוגים, סדנאות והרצאות. המרחב הנו חלל מרווח, נקי ונעים, שעוצב והותאם בדיוק לסדנאות אינטימיות בתחום של תרפיית תדרים. כלל החוגים והסדנאות מבוססים על תרפיית תדרים ומשלבים בין תחומים שונים מהרפואה האלטרנטיבית וביניהם מדיטציה, דימון מודרך, תנועה מודעת ועוד.

למה כדאי להגיע?

תרפיית תדרים היא תחום חדשני ברפואה האלטרנטיבית, שהוכח מחקרית ככלי טיפול אפקטיבי המסייע לקשת רחבה של בעיות פיזיות ונפשיות. החוגים, הסדנאות וההרצאות במרכז יאפשרו למשתתפים לקחת פסק זמן מהשגרה ולזכות בהזדמנות חד פעמית של חשיפה אל עולם התדרים בדרך חווייתית, נעימה ומהנה.

למי זה מתאים?

הסדנאות וההרצאות שלנו מתאימות לכל מי שרוצה לשפר את ההרגשה הפיזית והנפשית שלו, לשחרר מחסומים ולעודד זרימה טובה ועקבית יותר של אנרגיה. מטרת הפעילויות היא להנגיש את עולם התדרים לכל מי שרוצה לטעום מהחוויה העוצמתית הזו – לחזור לראשוניות של הגוף, להתקרב למהות הפנימית שלו ולשפר משמעותית את איכות חייו, הן ברמה הרגשית והן ברמה הגשמית.

נשמע מעניין!

אני רוצה להשתתף בסדנה הקרובה

לוח ארועים

סוג הפעילות תמצית המפגש זמן עלויות פרטים והרשמה
קורס למטפלים ידע והעשרה יעודכן יעודכן מידע נוסף
קורסים חיבור גוף ונפש שלוש שעות משתנה מידע נוסף
הקול בגוף ריקוד אנרגטי שעה וחצי 70-150 מידע נוסף
מיינדפולנס וצלילים חוויה מדיטטיבית שלוש שעות 70-150 מידע נוסף
סדנת תדרים מסע אל התודעה שעתיים 150 מידע נוסף

שימו לב: בכל חודש נעדכן אודות תאריכים, שעות פעילות ועלויות לכל אחת מהסדנאות. ניתן ומומלץ להירשם מראש טלפונית על מנת להבטיח את מקומכם בסדנה.

להתמודד טוב יותר עם גיל ההתבגרות

כדי לעזור לבני נוער להתמודד טוב יותר עם גיל ההתבגרות, חשוב שתבינו מה עובר על הילדים שלכם, תרכשו מיומנויות חינוך טובות ותדעו להקנות להם את הכלים הנחוצים להם לתקופה הקרובה וגם לשנים הבאות שיבואו אחריה.

קרא עוד »

התמכרויות ודרכי התמודדות

איך מזהים התמכרות, איזה שיטות טיפול קיימות, כיצד תרפיית תדרים יכולה לסייע לטיפול במכורים ולמה הערנות של המשפחה והחברים כל כך קריטית להחלמתם של המכורים, לא משנה על איזה סוג התמכרות מדובר.

קרא עוד »

להתמודד עם הפרעות אכילה

היכן עובר הגבול בין עיסוק סביר בנראות ובפרט במשקל, לבין אובססיה והתשובה נעוצה בדפוסי האכילה שאנו מסגלים לעצמנו במרוצת השנים. סקירה מרתקת בנושא הפרעות אכילה, דרכי טיפול קיימות והאפקטיביות של תרפיית תדרים למיגורן של הפרעות האכילה.

קרא עוד »
© כל הזכויות שמורות אלפא