מיטת סאונד

טיפול חדשני וראשון מסוגו בישראל, שמסייע לקשת רחבה של בעיות פיזיות ונפשיות. הטיפול במיטת הסאונד משפר את ההרגשה הפיזית והנפשית, משחרר את התקיעות ומזרים אנרגיה. השפעה מידיית כבר אחרי הטיפול הראשון.

אלפא מרכז לתרפיית תדרים הנו מרכז ייחודי וראשון מסוגו בישראל, שממוקם ברמת אביב החדשה ומציע מגוון שיטות טיפול בתדרים, המשלבות בין פסיכותרפיה גופנית, מגע רגשי וצלילים. 

טיפול במיטת סאונד

הטיפול במיטת הסאונד הנו טיפול חדשני ברפואה האלטרנטיבית, שהוכח מחקרית ככלי טיפול אפקטיבי המסייע לקשת רחבה של בעיות פיזיות ונפשיות. המיטה מיובאת מגרמניה והיא מיטת הסאונד הטיפולית הראשונה והיחידה בישראל.

מחיר טיפול:  300 ש״ח

מהי מיטת סאונד?

המיטה בנויה כתיבת תהודה אחת גדולה והיא עצמה כלי מוזיקה שאליו מחוברים מיתרים. מדובר בכלי טיפול פורץ דרך ברפואה האלטרנטיבית שמתבסס על תרפיית תדרים. בארצות הברית ובאירופה משמשת מיטת הסאונד בבתי חולים ובמוסדות שיקומיים כאמצעי טיפולי שעוזר לאנשים להתמודד עם מחלות פסיכוסומטיות קשות, כאבים כרוניים, טראומות, בעיות בשינה ועוד מגוון רחב של קשיים רגשיים וגופניים.

איך הטיפול עובד?

הטיפול במיטת הסאונד מתבצע בלבוש מלא, הוא איננו פולשני ואין חשש מכאב. החוויה היא חוויה נעימה ומרגיעה, שבמהלכה המטופל שוכב על המיטה והמטפלת מנגנת עליה ומפיקה קולות שונים, שמשפיעים על הגוף בצורה ישירה ועמוקה. ברגע שמתחילים לנגן על המיתרים נוצר רטט, שחודר אל הגוף ויוצר מעין מסאז' למוח, לרקמות, לשרירים ולאיברים הפנימיים. בעזרת נגינה נכונה ושימוש חכם בתדרים, ניתן להפחית חרדות, להביא להורדת לחץ ושחרור ולרפא מחלות פסיכוסומטיות וכאבים כרוניים.

על מה זה משפיע?

הצלילים והסאונד הם בעצם תדרים שמגרים את החושים הסומטיים של המטופל ומעבירים לו ויברציה בעוצמות שונות. הוויברציה גורמת לתזוזה בגופו של האדם ומכאן, גם בנפשו. הצלילים מפעילים תהליכים מוחיים, המשפיעים ישירות על התפקודים הקוגניטיביים, הרגשיים והפיזיים של האדם. התדרים מזרימים את המים והדם ומכוונים את גופנו להרמוניה, שמביאה אותנו למצב מאוזן. האיזון שנוצר מקל על הכאבים והחסימות והזרימה מייצרת גל עקבי שמשחרר את התקיעות, מעלה את מצב הרוח ומפחית משמעותית רגשות שליליים - גם בזמן הטיפול וגם לאחריו.

למי זה מתאים?

הטיפול במיטת הסאונד מתאים לכל מי שרוצה לאפשר לעצמו לטעום מהחוויה הייחודית, המסקרנת והעוצמתית של תרפיית תדרים, לשפר את ההרגשה הפיזית והרגשית שלו, להתחבר לתדר הפנימי ולעודד בעזרת הצלילים זרימה טובה ועקבית יותר של אנרגיה. מטרת הטיפול במיטת הסאונד היא לשפר את איכות חייו של המטופל, לא משנה באיזה גיל או באיזה שלב הוא נמצא. בין אם מדובר על בעיה ספציפית או על תחושה כללית של חוסר שקט, הטיפול במיטת הסאונד בהכרח יביא לשינוי חיובי אצל כל מטופל והוא מותאם במיוחד עבור אנשים שסובלים ממחלות פסיכוסומטיות וחרדה.

אני רוצה לדעת עוד!

הגיע הזמן להתנסות בטיפול על מיטת הסאונד

להתמודד טוב יותר עם גיל ההתבגרות

כדי לעזור לבני נוער להתמודד טוב יותר עם גיל ההתבגרות, חשוב שתבינו מה עובר על הילדים שלכם, תרכשו מיומנויות חינוך טובות ותדעו להקנות להם את הכלים הנחוצים להם לתקופה הקרובה וגם לשנים הבאות שיבואו אחריה.

קרא עוד »

התמכרויות ודרכי התמודדות

איך מזהים התמכרות, איזה שיטות טיפול קיימות, כיצד תרפיית תדרים יכולה לסייע לטיפול במכורים ולמה הערנות של המשפחה והחברים כל כך קריטית להחלמתם של המכורים, לא משנה על איזה סוג התמכרות מדובר.

קרא עוד »

להתמודד עם הפרעות אכילה

היכן עובר הגבול בין עיסוק סביר בנראות ובפרט במשקל, לבין אובססיה והתשובה נעוצה בדפוסי האכילה שאנו מסגלים לעצמנו במרוצת השנים. סקירה מרתקת בנושא הפרעות אכילה, דרכי טיפול קיימות והאפקטיביות של תרפיית תדרים למיגורן של הפרעות האכילה.

קרא עוד »
© כל הזכויות שמורות אלפא