מיטת סאונד

טיפול חדשני וראשון מסוגו בישראל, שמסייע לקשת רחבה של בעיות פיזיות ונפשיות. הטיפול במיטת הסאונד משפר את ההרגשה הפיזית והנפשית, משחרר את התקיעות ומזרים אנרגיה. השפעה מידיית כבר אחרי הטיפול הראשון.

אלפא מרכז לתרפיית תדרים הנו מרכז ייחודי וראשון מסוגו בישראל, שממוקם ברמת אביב החדשה ומציע מגוון שיטות טיפול בתדרים, המשלבות בין פסיכותרפיה גופנית, מגע רגשי וצלילים. 

טיפול במיטת סאונד

הטיפול במיטת הסאונד הנו טיפול חדשני ברפואה האלטרנטיבית, שהוכח מחקרית ככלי טיפול אפקטיבי המסייע לקשת רחבה של בעיות פיזיות ונפשיות. המיטה מיובאת מגרמניה והיא מיטת הסאונד הטיפולית הראשונה והיחידה בישראל.

מחיר טיפול:  350 ש״ח

מהי מיטת סאונד?

המיטה בנויה כתיבת תהודה אחת גדולה והיא עצמה כלי מוזיקה שאליו מחוברים מיתרים. מדובר בכלי טיפול פורץ דרך ברפואה האלטרנטיבית שמתבסס על תרפיית תדרים. בארצות הברית ובאירופה משמשת מיטת הסאונד בבתי חולים ובמוסדות שיקומיים כאמצעי טיפולי שעוזר לאנשים להתמודד עם מחלות פסיכוסומטיות קשות, כאבים כרוניים, טראומות, בעיות בשינה ועוד מגוון רחב של קשיים רגשיים וגופניים.

איך הטיפול עובד?

הטיפול במיטת הסאונד מתבצע בלבוש מלא, הוא איננו פולשני ואין חשש מכאב. החוויה היא חוויה נעימה ומרגיעה, שבמהלכה המטופל שוכב על המיטה והמטפלת מנגנת עליה ומפיקה קולות שונים, שמשפיעים על הגוף בצורה ישירה ועמוקה. ברגע שמתחילים לנגן על המיתרים נוצר רטט, שחודר אל הגוף ויוצר מעין מסאז' למוח, לרקמות, לשרירים ולאיברים הפנימיים. בעזרת נגינה נכונה ושימוש חכם בתדרים, ניתן להפחית חרדות, להביא להורדת לחץ ושחרור ולרפא מחלות פסיכוסומטיות וכאבים כרוניים.

על מה זה משפיע?

הצלילים והסאונד הם בעצם תדרים שמגרים את החושים הסומטיים של המטופל ומעבירים לו ויברציה בעוצמות שונות. הוויברציה גורמת לתזוזה בגופו של האדם ומכאן, גם בנפשו. הצלילים מפעילים תהליכים מוחיים, המשפיעים ישירות על התפקודים הקוגניטיביים, הרגשיים והפיזיים של האדם. התדרים מזרימים את המים והדם ומכוונים את גופנו להרמוניה, שמביאה אותנו למצב מאוזן. האיזון שנוצר מקל על הכאבים והחסימות והזרימה מייצרת גל עקבי שמשחרר את התקיעות, מעלה את מצב הרוח ומפחית משמעותית רגשות שליליים - גם בזמן הטיפול וגם לאחריו.

למי זה מתאים?

הטיפול במיטת הסאונד מתאים לכל מי שרוצה לאפשר לעצמו לטעום מהחוויה הייחודית, המסקרנת והעוצמתית של תרפיית תדרים, לשפר את ההרגשה הפיזית והרגשית שלו, להתחבר לתדר הפנימי ולעודד בעזרת הצלילים זרימה טובה ועקבית יותר של אנרגיה. מטרת הטיפול במיטת הסאונד היא לשפר את איכות חייו של המטופל, לא משנה באיזה גיל או באיזה שלב הוא נמצא. בין אם מדובר על בעיה ספציפית או על תחושה כללית של חוסר שקט, הטיפול במיטת הסאונד בהכרח יביא לשינוי חיובי אצל כל מטופל והוא מותאם במיוחד עבור אנשים שסובלים ממחלות פסיכוסומטיות וחרדה.

אני רוצה לדעת עוד!

הגיע הזמן להתנסות בטיפול על מיטת הסאונד
אורח חיים בריא ומודע

החשיבות של אורח חיים בריא ומודע

המשמעות של אורח חיים בריא היא אפשרות להתבונן בפרטים הקטנים, לחקור ולהקשיב לקול הפנימי שלנו, לגלות מי אנחנו, באמת וללא מסכות והכי חשוב – להתקרב לאותו גבר / אישה שאנו מגלים מבעד לחומות.

קרא עוד »
אימהות בחופשת לידה

סאונד הילינג לאימהות בחופשת לידה

מפגשי הסאונד הילינג מתאימים לאימהות בחופשת לידה (וגם לאבות), שרוצות להגיע יחד עם התינוק לחוויית צלילים ותדרים מדיטטיבית, מרגיעה ומקרבת. בין אם רק עכשיו הפכת לאמא ובין אם יש לך כבר ילדים, החוויה הזו יכולה להתאים לך ולפתוח עבורך צוהר לעולם מוזיקלי מרפא וייחודי.

קרא עוד »
בעיות בזיכרון

התמודדות עם בעיות בזיכרון

טיפול בתדרים הוכח ככלי שיקומי יעיל לבעיות זיכרון. כוחה של המוסיקה הוא רב וביכולתה לשבור מחסומים, לעורר רגשות, להעלות זיכרונות ולחדד את הזיכרון לטווח הקצר.

קרא עוד »
© כל הזכויות שמורות אלפא