מגע רגשי

הטיפול במגע רגשי הנו כלי מוכר ברפואה האלטרנטיבית שמבוסס על תורת הפסיכותרפיה הגופנית. טיפול במגע הוכח מחקרית ככלי טיפול אפקטיבי המסייע למגוון רחב של בעיות פיזיות ונפשיות. 

אלפא מרכז לתרפיית תדרים הנו מרכז ייחודי וראשון מסוגו בישראל, שממוקם ברמת אביב החדשה ומציע מגוון שיטות טיפול בתדרים, המשלבות בין פסיכותרפיה גופנית, מגע רגשי וצלילים. 

טיפול במגע רגשי

הטיפול במגע רגשי הנו כלי מוכר ברפואה האלטרנטיבית שמבוסס על תורת הפסיכותרפיה הגופנית. מדובר בטיפול שהוכח מחקרית ככלי טיפול אפקטיבי המסייע למגוון רחב של בעיות פיזיות ונפשיות. 

מחיר טיפול:  300 ש״ח

מה זה מגע רגשי?

טיפול במגע רגשי הוא תהליך ריפוי שעוזר לשחרר ולרפא את הכאבים שאספנו לאורך השנים ושמקורם בחוויות ואירועים מכוננים שעברנו. כאב נגרם לרוב מפעילות לא מאוזנת של הגוף והנפש, במצבים שבהם לא זורם דם לאותו מקום פגוע ואז נוצרת חסימה שיוצרת כאב ולעיתים מחלה. מבחינה נפשית, הזרימה נעצרת בתקופות קשות שבהן אנחנו לא מדברים על מה שמפריע ואוגרים הכל בפנים. המגע הרגשי מפעיל תהליכים מוחיים, המשפיעים על התפקודים הקוגניטיביים, הרגשיים והפיזיים ודרכם ניתן לשחרר את האנרגיה התקועה ולהזכיר לגוף את הזרימה הטבעית שנחסמה עם הזמן.

איך הטיפול עובד?

הטיפול במגע רגשי מתבצע בחדר טיפולים נעים, בלבוש מלא וללא כל התערבות פולשנית. זהו טיפול גוף ונפש הוליסטי המאחד עבודה מילולית, גופנית, תנועתית ואנרגטית ומשלב מגוון אמצעים וביניהם שילוב כלים טיפוליים בתנועה, נשימה, דמיון מודרך, תדרים וצלילים חיים. כל זאת בהתאם לצרכים ולנטייה הטבעית של המטופל ובמטרה לתת מענה ופתרון לבעיה הפיזית ו/או הרגשית שעמה הוא מתמודד.

למי זה מתאים?

טיפול במגע רגשי מתאים לכל מי שרוצה לשפר את ההרגשה הפיזית והנפשית שלו, לשחרר מחסומים ולעודד זרימה טובה ועקבית יותר של אנרגיה. מטרת הטיפול במגע רגשי היא לשפר את איכות חייו של המטופל, לא משנה באיזה גיל או באיזה שלב הוא נמצא. בין אם מדובר על בעיה ספציפית כמו דיכאון אחרי לידה, פוסט טראומה או התמכרויות לאלכוהול ובין אם מדובר על תחושה כללית של עצבות, ריקנות ובדידות, הטיפול במגע רגשי בהכרח יביא לשינוי חיובי אצל כל מטופל.

היתרונות של הטיפול

טיפול במגע רגשי משפר את ההרגשה הפיזית והנפשית, משחרר את התקיעות ומזרים אנרגיה. הטיפול מעניק למטופל כלים להתבוננות פנימית בריאה ונותן פתרונות פרקטיים שבאמת עובדים, גם בטווח הקצר וגם לאורך זמן.

נשמע מעניין!

אני רוצה לקבל פרטים נוספים על הטיפול במגע רגשי

להתמודד טוב יותר עם גיל ההתבגרות

כדי לעזור לבני נוער להתמודד טוב יותר עם גיל ההתבגרות, חשוב שתבינו מה עובר על הילדים שלכם, תרכשו מיומנויות חינוך טובות ותדעו להקנות להם את הכלים הנחוצים להם לתקופה הקרובה וגם לשנים הבאות שיבואו אחריה.

קרא עוד »

התמכרויות ודרכי התמודדות

איך מזהים התמכרות, איזה שיטות טיפול קיימות, כיצד תרפיית תדרים יכולה לסייע לטיפול במכורים ולמה הערנות של המשפחה והחברים כל כך קריטית להחלמתם של המכורים, לא משנה על איזה סוג התמכרות מדובר.

קרא עוד »

להתמודד עם הפרעות אכילה

היכן עובר הגבול בין עיסוק סביר בנראות ובפרט במשקל, לבין אובססיה והתשובה נעוצה בדפוסי האכילה שאנו מסגלים לעצמנו במרוצת השנים. סקירה מרתקת בנושא הפרעות אכילה, דרכי טיפול קיימות והאפקטיביות של תרפיית תדרים למיגורן של הפרעות האכילה.

קרא עוד »
© כל הזכויות שמורות אלפא