מגע רגשי

הטיפול במגע רגשי הנו כלי מוכר ברפואה האלטרנטיבית שמבוסס על תורת הפסיכותרפיה הגופנית. טיפול במגע הוכח מחקרית ככלי טיפול אפקטיבי המסייע למגוון רחב של בעיות פיזיות ונפשיות. 

אלפא מרכז לתרפיית תדרים הנו מרכז ייחודי וראשון מסוגו בישראל, שממוקם ברמת אביב החדשה ומציע מגוון שיטות טיפול בתדרים, המשלבות בין פסיכותרפיה גופנית, מגע רגשי וצלילים. 

טיפול במגע רגשי

הטיפול במגע רגשי הנו כלי מוכר ברפואה האלטרנטיבית שמבוסס על תורת הפסיכותרפיה הגופנית. מדובר בטיפול שהוכח מחקרית ככלי טיפול אפקטיבי המסייע למגוון רחב של בעיות פיזיות ונפשיות. 

מחיר טיפול:  350 ש״ח

מה זה מגע רגשי?

טיפול במגע רגשי הוא תהליך ריפוי שעוזר לשחרר ולרפא את הכאבים שאספנו לאורך השנים ושמקורם בחוויות ואירועים מכוננים שעברנו. כאב נגרם לרוב מפעילות לא מאוזנת של הגוף והנפש, במצבים שבהם לא זורם דם לאותו מקום פגוע ואז נוצרת חסימה שיוצרת כאב ולעיתים מחלה. מבחינה נפשית, הזרימה נעצרת בתקופות קשות שבהן אנחנו לא מדברים על מה שמפריע ואוגרים הכל בפנים. המגע הרגשי מפעיל תהליכים מוחיים, המשפיעים על התפקודים הקוגניטיביים, הרגשיים והפיזיים ודרכם ניתן לשחרר את האנרגיה התקועה ולהזכיר לגוף את הזרימה הטבעית שנחסמה עם הזמן.

איך הטיפול עובד?

הטיפול במגע רגשי מתבצע בחדר טיפולים נעים, בלבוש מלא וללא כל התערבות פולשנית. זהו טיפול גוף ונפש הוליסטי המאחד עבודה מילולית, גופנית, תנועתית ואנרגטית ומשלב מגוון אמצעים וביניהם שילוב כלים טיפוליים בתנועה, נשימה, דמיון מודרך, תדרים וצלילים חיים. כל זאת בהתאם לצרכים ולנטייה הטבעית של המטופל ובמטרה לתת מענה ופתרון לבעיה הפיזית ו/או הרגשית שעמה הוא מתמודד.

למי זה מתאים?

טיפול במגע רגשי מתאים לכל מי שרוצה לשפר את ההרגשה הפיזית והנפשית שלו, לשחרר מחסומים ולעודד זרימה טובה ועקבית יותר של אנרגיה. מטרת הטיפול במגע רגשי היא לשפר את איכות חייו של המטופל, לא משנה באיזה גיל או באיזה שלב הוא נמצא. בין אם מדובר על בעיה ספציפית כמו דיכאון אחרי לידה, פוסט טראומה או התמכרויות לאלכוהול ובין אם מדובר על תחושה כללית של עצבות, ריקנות ובדידות, הטיפול במגע רגשי בהכרח יביא לשינוי חיובי אצל כל מטופל.

היתרונות של הטיפול

טיפול במגע רגשי משפר את ההרגשה הפיזית והנפשית, משחרר את התקיעות ומזרים אנרגיה. הטיפול מעניק למטופל כלים להתבוננות פנימית בריאה ונותן פתרונות פרקטיים שבאמת עובדים, גם בטווח הקצר וגם לאורך זמן.

נשמע מעניין!

אני רוצה לקבל פרטים נוספים על הטיפול במגע רגשי
אורח חיים בריא ומודע

החשיבות של אורח חיים בריא ומודע

המשמעות של אורח חיים בריא היא אפשרות להתבונן בפרטים הקטנים, לחקור ולהקשיב לקול הפנימי שלנו, לגלות מי אנחנו, באמת וללא מסכות והכי חשוב – להתקרב לאותו גבר / אישה שאנו מגלים מבעד לחומות.

קרא עוד »
אימהות בחופשת לידה

סאונד הילינג לאימהות בחופשת לידה

מפגשי הסאונד הילינג מתאימים לאימהות בחופשת לידה (וגם לאבות), שרוצות להגיע יחד עם התינוק לחוויית צלילים ותדרים מדיטטיבית, מרגיעה ומקרבת. בין אם רק עכשיו הפכת לאמא ובין אם יש לך כבר ילדים, החוויה הזו יכולה להתאים לך ולפתוח עבורך צוהר לעולם מוזיקלי מרפא וייחודי.

קרא עוד »
בעיות בזיכרון

התמודדות עם בעיות בזיכרון

טיפול בתדרים הוכח ככלי שיקומי יעיל לבעיות זיכרון. כוחה של המוסיקה הוא רב וביכולתה לשבור מחסומים, לעורר רגשות, להעלות זיכרונות ולחדד את הזיכרון לטווח הקצר.

קרא עוד »
© כל הזכויות שמורות אלפא